سهیل بالینی  –  سردبیر / نویسنده
مؤسس و سردبیر مجله اینترنتی بخوانید بیش از ۱۰ سال است که به عنوان دبیر، نویسنده و روزنامه‌نگار در مجلات چاپی و اینترنتی کشور مانند همشهری، چلچراغ، طنز و کاریکاتور و… فعالیت دارد.


سامان بالینی  –  مدیر / کارشناس فنی
مؤسس، مدیر و کارشناس فنی تیم نویسندگی بخوانید، دیدگاهی منظبط و دقیق به مسائل سخت افزاری و بررسی تخصصی گجت‌های موجود دارد. وی علاوه بر دنیای تکنولوژی و فناوری با خودرو و بازی های کامپیوتری آشنایی دارد.


آنالیلیا الله‌وردیان  –  نویسنده / مترجم / خبرنگار
خبرنگار و کارشناس گردشگری مجله اینترنتی بخوانید دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل است و در مقطع دکترا در رشته خبرنگاری تحصیل می‌کند.


رضا اسماعیلیان  –  مترجم / خبرنگار
قدیمی‌ترین عضو تحریریه بخوانید پیش از این به عنوان نویسنده، مترجم، گوینده و صداپیشه در نشریات و برنامه‌های مختلف حضور داشته است. نوشته‌های او اغلب با دنیای فناوری، خودرو و سینما مرتبط هستند.


حنانه محمدی  –  نویسنده / مترجم
او از اعضای جدید تیم تحریریه است که پیش از این در وب‌سایت‌های گوناگون سابقه فعالیت داشته. خانم محمدی در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته مهندسی پزشکی مشغول به تحصیل است.


راضیه آرا  –  عکاس / نویسنده
دبیر عکس و تبلیغات بخوانید، تحصیل کرده مدیریت جهانگردی و مدرس عکاسی است. او علاوه بر عکاسی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نیز فعالیت می‌کند.