آغاز به کار رسمی مجله اینترنتی بخوانید همزمان با نوروز ۹۶

آغاز به کار رسمی مجله اینترنتی بخوانید همزمان با نوروز ۹۶

از مدتی قبل که تصمیم گرفتیم در کنار هم مجله‌ای متفاوت داشته باشیم، یک کار تیمی مثبت در بخش طراحی سایت و برنامه‌های بخوانید در حال انجام بود که البته بسیاری از این فعالیت‌ها از دید بینندگان و خوانندگان مجله پنهان می‌ماند. سرانجام تصمیم بر این شد که همه فعالیت‌ها، معضلات و تصمیمات تا پیش از نوروز ۱۳۹۶ گرفته و حل شود تا بخوانید جشن تولدی همزمان با بهترین روز سال داشته باشد. از این پس هرساله جشن تولد بخوانید را با این جشن باستانی ما پارسی زبانان گرامی خواهیم داشت.

برای آنهایی که به تازگی به جمع ما پیوسته‌اند باید بگوییم که مجله اینترنتی بخوانید یک وب‌سایت خبری یا پورتال نیست و درواقع سعی دارد نقطه اتصال مجلات کلاسیک و چاپی به وب‌سایت‌ها باشد. علاوه بر مطالب معمول وب‌سایت‌ها در حوزه‌های مختلف، بخوانید در تولید خبر و مطلب نیز فعال است و بسیاری از مقالات بخوانید را تنها می‌توانید در این مجله مطالعه کنید. نگاه مدیریت بخوانید به این مجله نگاهی پویا و سرگرم کننده است که در کنار آن ذهن خواننده را نیز به چالش می‌کشد. هیچ‌کدام از مطالب بخوانید کپی برداری از سایت‌های دیگر نیست و در همه مقالات منابع استفاده شده معرفی می‌شوند.

مطالب هفتگی خاصی نیز به صورت دنباله دار در مجله اینترنتی بخوانید منتشر می‌شود که با پیگیری روزانه می‌توانید کم‌کم با زمان انتشار مطالب و مقالات بخوانید آشنا شوید. علاوه بر این می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل کانال تلگرام بخوانید برای دنبال کردن مطالب مجله ما استفاده کنید. در نظر داشته باشید که تمامی هزینه‌های بخوانید از طریق تبلیغات انجام شده در این سایت به دست می‌آید. تبلیغاتی که بر خلاف سایت‌های فارسی زبان هیچ‌گاه مزاحم شما نخواهند شد و همیشه در یک نقطه مشخص قرار دارند. با پشتیبانی از تبلیغات منتشر شده در بخوانید می‌توانید به ادامه فعالیت این مجله کمک کنید.

تیم بخوانید سالی پر از شادی و سلامتی را برای همه شما بزرگواران آرزو می‌کند. نوروزتان پیروز

Written by سهیل بالینی

مؤسس و سردبیر مجله اینترنتی بخوانید بیش از ۱۰ سال است که به عنوان دبیر، نویسنده و روزنامه‌نگار در مجلات چاپی و اینترنتی کشور مانند همشهری، چلچراغ، طنز و کاریکاتور و... فعالیت دارد.

One Comment

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *