هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه

هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه

از بچگی به ما گفته‌اند که بازی کردن با غذا کار درستی نیست اما گاهی می‌شود حتی یک کار نادرست را این‌قدر خوب انجام دهیم که تبدیل به یک هنر کم‌نظیر شود. Gaku یک هنرمند ژاپنی است که روی میوه و سبزی‌ها کنده‌کاری می‌کند.

حدوداً هشت ماه است که این هنرمند تصاویر فعالیت‌هایش را در اینستاگرام منتشر می‌کند. این هنر که در زبان ژاپنی Mukimono نامیده می‌شود از قرن ۱۶ در ژاپن محبوبیت داشته است. یکی از مسائلی که باعث سختی کار هنرمندان Mukimono می‌شود این است که با توجه به خراب شدن مواد غذایی در مجاورت هوا، نیاز است تا سرعت این کنده‌کاری‌ها بسیار بالا باشد. Gaku در صحبت‌هایش می‌گوید که بیشتر مواد غذایی کنده‌کاری شده را خودش مصرف می‌کند.

هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه هنرمند ژاپنی و هنر زیبای کنده‌کاری روی میوه

[highlight highlightColor=”highlight-lightblue” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight][highlight highlightColor=”highlight-teal” ]اینستاگرام[/highlight]

به این مطلب امتیاز بدهید...

0 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط آنالیلیا الله‌وردیان

خبرنگار و کارشناس گردشگری مجله اینترنتی بخوانید دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل است و در مقطع دکترا در رشته خبرنگاری مشغول به تحصیل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *