با بهترین نرم افزارهای ریکاوری در سیستم عامل های مختلف آشنا شوید

بهترین نرم افزار ریکاوری

برای همه ما پیش آمده که به اشتباه یک فایل مهم را در گوشی یا کامپیوتر خود حذف کنیم یا از حذف یک فایل به نظر بی اهمیت پشیمان شویم. در چنین موقعیتی ساده ترین راه، استفاده از بهترین نرم افزار ریکاوری فایل است تا بتوان از طریق این نرم افزار ها، فایل از دست رفته را ریکاوری کرد. در این مقاله ما به معرفی بهترین نرم افزار های ریکاوری فایل در سیستم عامل های مختلف خواهیم پرداخت.


Piriform Recuva – ویندوز
ساده ترین گزینه ریکاوری فایل ها در سیستم عامل ویندوز، نرم رایگان Piriform Recuva است. این نرم افزار توانایی اسکن عمیق فایل های پاک شده را به شما می دهد و رابط کاربری ساده ای را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد. در این برنامه شما می توانید پیش از شروع ریکاوری و از طریق ویزارد Piriform Recuva، فرمت فایل های مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن ریکاوری را آغاز کنید. متاسفانه امکان دانلود نرم افزار Piriform Recuva از طریق سایت رسمی این نرم افزار وجود ندارد.

دانلود نرم افزار ریکاوری فایل Piriform Recuva با لینک مستقیم


DMDE – ویندوز/لینوکس/داس
یکی از نکات مثبت نرم افزار DMDE ارائه شدن آن برای سیستم عامل های مختلف است. این نرم افزار رایگان می تواند هارد درایو های پر حجم و تخریب شده را نیز اسکن کند اما رابط کاربری آن ممکن است به گیجی کاربر منجر شود.

دانلود نرم افزار ریکاوری فایل DMDE از وب‌سایت سازنده نرم افزار


DiskDigger – اندروید
سیستم عامل اندروید بر پایه لینوکس طراحی شده است و این ستون قدرتمند باعث شده تا امکان فعالیت هایی که در دیگر سیستم عامل های موبایل ممکن نیست، در این سیستم عامل ممکن شود. نرم افزار DiskDigger می تواند با استفاده از توانایی های سیستم عامل اندروید بدون نیاز به روت شدن دستگاه، تصاویر از دست رفته شما را بازیابی کند. این نرم افزار برای بازیابی عکس طراحی شده و توانایی ریکاوری ویدیو ها تنها در صورتی که دستگاه شما روت باشد به آن افزوده می شود.

دانلود نرم افزار بازیابی عکس DiskDigger از گوگل پلی


EaseUS – اندروید/مک/ویندوز
در صورتی که استفاده از نرم افزار دیسک دیگر برای گوشی اندرویدی شما کارساز نبود، پیشنهاد بخوانید این است که نرم افزار EaseUS را نیز امتحان کنید. این نرم افزار ار رابط کاربری ساده ای استفاده می کند و می تواند حتی فایل های تخریب شده را بازیابی کند.

دانلود نرم افزار ریکاوری موبایل EaseUS از گوگل پلی


بهترین نرم افزار ریکاوری بهترین نرم افزار ریکاوری بهترین نرم افزار ریکاوری

به این مطلب امتیاز بدهید...

2 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط سهیل بالینی

مؤسس و سردبیر مجله اینترنتی بخوانید بیش از ۱۰ سال است که به عنوان دبیر، نویسنده و روزنامه‌نگار در مجلات چاپی و اینترنتی کشور مانند همشهری، چلچراغ، طنز و کاریکاتور و... فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *