مگان مارکل و پاتریک جی. آدامز سریال Suits را ترک می کنند

مگان مارکل و پاتریک جی. آدامز سریال Suits را ترک می کنند

این روزها شایعات زیادی در مورد سریال Suits منتشر شده است که شاید مهمترین آن ها در مورد محبوب ترین زوج این سریال باشد. شاید این موضوع در مورد مگان مارکل (Meghan Markle) که در حال حاضر نامزد پرنس هری از ولز به حساب می آید، طبیعی بود اما طرفداران سریال Suits نمی توانند این سریال را بدون پاتریک جی. آدامز (Patrick J. Adams) تصور کنند.

این دو شخصیت از شخصیت های اصلی سریال Suits به حساب می آیند و آینده این سریال را نمی توان بدون مایک و ریچل تصور کرد. مگان مارکل قصد دارد آینده هنری خودش را در انگلستان، جایی که همسر سلطنتی اش زندگی می کند، ادامه دهد و پاتریک هم قصد دارد تمرکز خود را بر روی فیلم نامه نویسی اش متمرکز کند.

مگان مارکل و پاتریک جی. آدامز سریال Suits را ترک می کنند

سریال Suits یک سریال حقوقی آمریکایی است که توسط آرون کورش ایجاد شده و داستان آن حول یک دفتر وکالت و وکلای شاغل در آن است. جوان نابغه ای به نام مایک راس که دانشجوی اخراجی دانشگاه هاروارد است برای گذران زندگی اش مجبور به فروش مواد می شود. در زمان انجام معامله متوجه حضور پلیس میشود و در حین فرار، خود را در مکان مصاحبه برای دستیاری یکی از وکلای بزرگ نیویورک هاروی اسپکتر می یابد. هاروی که تا به حال تنها کار کرده قصد دارد برای اولین بار دستیار استخدام کند. مایک او را تحت تاثیر نبوغ و استعداد خود قرار می دهد و هاروی با وجود اینکه می داند مدرک تحصیلی ندارد او را استخدام می کند.

[highlight highlightColor=”highlight-teal” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight]

Written by آنالیلیا الله‌وردیان

خبرنگار و کارشناس گردشگری مجله اینترنتی بخوانید دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل است و در مقطع دکترا در رشته خبرنگاری مشغول به تحصیل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *