اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد

اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد

ایده شهری کاملا معلق بر آب بیشتر شبیه به داستان های ژول ورن است تا واقعیت، اما به نظر می رسد این ایده تا سال ۲۰۲۰ به حقیقت تبدیل شود. Seasteading Institute؛ شرکتی از سان فرانسیسکو است که قرار است این پروژه را اجرایی کند.

یک شهر معلق در آب را می توان یک کشور استارت آپی دانست که قوانین خاص خودش را دارد و تعریفی جدید از زندگی را بیان می کند. ایده اولیه این است که این شهر از تمامی ملزومات زندگی استفاده ببرد و بدون نیز به همکاری و کمک شهر های نزدیک بتواند به زندگی روزمره ادامه دهد.

برآورد های اولیه نشان می دهد که اجرای این پروژه نزدیک به ۱۶۷ میلیون دلار هزینه خواهد داشت. موسس پی‌پل؛ Peter Thiel نیز از کسانی است که از پروژه شهر معلق در آب؛ پشتیبانی کرده است.

اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد اولین شهر معلق جهان در اقیانوس آرام ساخته خواهد شد

[highlight highlightColor=”highlight-orange” ]boredpanda.com[/highlight]

سامان بالینی

مؤسس، مدیر و کارشناس سخت افزاری تیم نویسندگی بخوانید، دیدگاهی منظبط و دقیق به مسائل سخت افزاری و بررسی تخصصی گجت های موجود دارد. وی علاوه بر دنیای تکنولوژی و فناوری با خودرو و بازی های کامپیوتری آشنایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *