راهنمای جامع کنسرت های موسیقی در آذر ماه سال ۱۳۹۶

راهنمای جامع کنسرت های موسیقی در آذر ماه سال ۱۳۹۶

با پایان یافتن ایام عزاداری، بازار کنسرت های موسیقی نیز کم کم داغ تر می شود. در این مقاله به معرفی مهمترین کنسرت های پیش رو پرداختیم تا شما علاقه مندان به موسیقی بتوانید با انتخابی صحیح از موسیقی و خواننده مورد علاقه خودتان لذت ببرید.

بنا به احترام در آغاز سراغ کنسرت استاد فرج علیپور و کوروش اسد پور خواهیم رفت که در آخرین روز آذر ماه سال ۱۳۹۶ به روی صحنه خواهد رفت. در این مجموعه موسیقایی فرج علیپور (کمانچه، آواز)، کوروش اسدپور (آواز)، مسلم علیپور (کمانچه)، میلاد علیپور (تار)، مهزاد خردمند (کمانچه آلتو)، داوود رحمان پور (سنتور)، مریم خدابخش (عود)، محسن کیهان نژاد (سرنا)، ماهور زمانه پور (سازهای کوبه ای) و رامین ملکی (دهل و دف) به هنرنمایی می پردازند.

زانیار خسروی خواننده نام آشنای موسیقی پاپ کشورمان، در تاریخ ۲ آذر ماه ۱۳۹۶ به دیدار هواداران خود در سالن میلاد رفته و گلچینی از آثار پیشین و تازه خود را تقدیم آنان خواهد کرد.

علیرضا طلیسچی نیز در تاریخ ۱۴ آذر ماه سال جاری، به دیدار هواداران خود در مرکز همایش های برج میلاد می رود تا شبی خاطره انگیز را در کنار آنها داشته باشد.

کنسرت سامان علی پور به همراهی همنوازان آوای پارسیان، ۹ آذر در دو بخش لری و کردی به روی صحنه خواهد رفت.

و در پایان گوتلیب والیش نوازنده برجسته پیانوی اتریشی به تهران سفر می‌کند تا طی دو شب در تالار رودکی آثاری از موسیقی کلاسیک را برای مخاطبان ایرانی اجرا کند. این هنرمند اتریشی طی دو شب در تاریخ‌های ۱۴ و ۱۵ آذر در تالار رودکی تهران روی صحنه می‌رود و آثاری از ژوزف هایدن، فرانتس لیست، فرانتس شوبرت و روبرت شومان را برای مخاطبان اجرا می‌کند.

[highlight highlightColor=”highlight-teal” ]musiceiranian.ir[/highlight]

سامان بالینی

مؤسس، مدیر و کارشناس سخت افزاری تیم نویسندگی بخوانید، دیدگاهی منظبط و دقیق به مسائل سخت افزاری و بررسی تخصصی گجت های موجود دارد. وی علاوه بر دنیای تکنولوژی و فناوری با خودرو و بازی های کامپیوتری آشنایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *