بریتانی مورفی؛ راز مرگ ستاره سابق هالیوود چیست؟

بریتانی مورفی ؛ راز مرگ ستاره سابق هالیوود چیست؟ | Brittany Murphy

چند روز قبل از کریسمس سال ۲۰۰۹ بود که خبری عجیب دنیای سینما و موسیقی جهان را بهت زده کرد. بریتانی مورفی (Brittany Murphy) ؛ ستاره جوان موسیقی و سینمای آمریکا درگذشت. در نگاه اول شاید این خبر بیشتر شبیه شوخی های بی مزه وب سایت های زرد ایرانی بود تا یک خبر دست اول و تایید شده.

مورفی نه از آن دسته بازیگرانی بود که در مواد مخدر غرق شده باشد و نه از آن نوع ستارگانی که شایعات زیادی در مورد او بشنویم. با این حال بعد از مدتی بررسی متوجه شدیم که خبر واقعیت دارد. بریتانی جوان که همه او را نیکول کیدمن جدید سینمای آمریکا می دانستند خیلی زود از میان ما طرفداران هنر پر کشید.

صبح روز ۲۰ دسامبر سال ۲۰۰۹ بریتانی مورفی در حمام خانه خود غش کرد و انتقال او به بیمارستان نیز نتیجه ای نداد تا سینمای آمریکا شاهد از دست دادن یکی از ستارگان خود باشد. چندی بعد علت مرگ مورفی ذات الریه و کمخونی شدید اعلام شد که شاید با پیگیری های پزشکی می شد از این حادثه پیشگیری کرد.

بریتانی مورفی ؛ راز مرگ ستاره سابق هالیوود چیست؟ | Brittany Murphy

اتفاق عجیب اما چند ماه بعد افتاد. جسد همسر مورفی، سایمون (Simon Monjack) نیز درست در همان جایی پیدا شد که جسم بی جان مورفی کشف شده بود. علت مرگ نیز مانند بریتانی مورفی ذات الریه و کم خونی شدید اعلام شد.

دلایل زیادی برای مرگ عجیب این زوج هالیوودی اعلام شده است از جمله وجود قارچی خاص در محل زندگی آنها، قتل، خودکشی و حتی موجودات فرا زمینی! رازی که شاید هیچگاه به پاسخی صحیح برای آن نخواهیم رسید.

[highlight highlightColor=”highlight-lightblue” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight]

به این مطلب امتیاز بدهید...

1 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط آنالیلیا الله‌وردیان

خبرنگار و کارشناس گردشگری مجله اینترنتی بخوانید دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل است و در مقطع دکترا در رشته خبرنگاری مشغول به تحصیل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *