تری کروس؛ قهرمان سابق و مهربان ترین هنرپیشه هالیوود

تری کروس ؛ قهرمان سابق و مهربان ترین هنرپیشه هالیوود | Terry Crews Kind Reaction

اگر با سینما یا ورزش آمریکا آشنا باشید بدون شک تری کروس (Terry Crews) را می شناسید. بازیکن سابق فوتبال آمریکایی که این روزها در سریال های کمدی می درخشد. کروس در نگاه اول چهره خشمگینی دارد اما با کمی توجه به حرکات و رفتار او می توان به این موضوع پی برد که از مهربان ترین هنرپیشه های هالیوود به حساب می آید.

در روز های اخیر نام تری کروس دوباره روی زبان ها افتاده. یکی از طرفداران تری که قصد داشت عکسی از این بازیگر را روی کارت بانک خود چاپ کند، با مخالفت بانک روبرو شد. بانک مذکور از این دختر درخواست کرد که اجازه ای رسمی از تری کروس دریافت شود. دارل کندی (طرفدار اشاره شده) از طریق توئیتر از تری درخواست کرد که به او اجازه دهد تا از عکس او بر روی کارت اعتباری خود استفاده کند.

تری کروس اما بار دیگر ثابت کرد که چرا به عنوان مهربان ترین هنرپیشه هالیوود شناخته می شود و در اقدامی باور نکردنی پاسخ دارل را داد و گفت: “من به شما اجازه می دهم. امضا. تری کروس.”

تری کروس ؛ قهرمان سابق و مهربان ترین هنرپیشه هالیوود | Terry Crews Kind Reaction

دارل کندی بر این باور است که یکی از معروف ترین عکس های تری کروس باعث خواهد شد که میزان کمتری از پول خود را خرج کند! به نظر شما این تصویر به بهینه سازی مصرف پول کمک می کند؟

تری کروس ؛ قهرمان سابق و مهربان ترین هنرپیشه هالیوود | Terry Crews Kind Reaction

[highlight highlightColor=”highlight-teal” ]boredpanda.com[/highlight]

به این مطلب امتیاز بدهید...

0 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط آنالیلیا الله‌وردیان

خبرنگار و کارشناس گردشگری مجله اینترنتی بخوانید دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل است و در مقطع دکترا در رشته خبرنگاری مشغول به تحصیل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *