۱۵ حقیقت جالب در مورد سریال دوستان که از آن بی خبرید

۱۵ حقیقت جالب در مورد سریال دوستان که از آنها بی خبرید

سریال دوستان (Friends) یکی از محبوب ترین سریال‌های تاریخ است که حتی در کشور ما هم طرفداران بسیاری دارد. محبوبیت این سریال به حدی جدی است که کوچکترین مسائل مطرح شده در مورد آن نیز می تواند برای طرفداران سریال Friends جذاب باشد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به ۱۵ حقیقت جذاب و جالب توجه در مورد سریال دوستان که به احتمال زیاد از آنها بی خبر هستید.


۱. پت (سگ سرامیکی جوئی) هدیه ای برای جنیفر آنیستون (Jennifer Aniston) بود که در روز اول فیلم‌برداری به او اهدا شد.

۲. لیسا کودرو (Lisa Kudrow) در سریال Mad About You نقش ارسلا را بازی می‌کرد و پس از آن تصمیم گرفته شد که این نقش به سریال فرندز (Friends) نیز اضافه شود.

۳. کورتنی کاکس (Courteney Cox) تنها بازیگر اصلی سریال دوستان به حساب می‌ آید که هیچوقت نامزد دریافت جایزه امی (Emmy Award) نشده است.

۴. جنیفر آنیستون (Jennifer Aniston) و تیت داناوان (Tate Donovan) مدتی پیش از اینکه در سریال دوستان همبازی شوند، با هم رابطه داشتند. هرچند شروع همکاری آنها در Friends با قطع رابطه آنها همزمان شد.

۵. کورتنی کاکس (Courteney Cox) در آغاز قرار بود تا نقش ریچل را بازی کند اما به علت شباهت مونیکا به شخصیت واقعی خودش تصمیم گرفت تا برای نقش مونیکا تست دهد.

۱۵ حقیقت جالب در مورد سریال دوستان که از آنها بی خبرید

۶. در صورتی که دی‌وی‌دی های سریال فرندز را به صورت اوریجینال تهیه کنید در دی‌وی‌دی فصل هشت می توانید Bamboozled بازی کنید.

۷. تهیه کنندگان سریال فرندز روی جای نشستن بازیگران در کافی شاپ هم نظر نبودند. یکی از تهیه کنندگان بر این باور بود که نشستن همیشگی بازیگران بر روی مبل بزرگ غیر قابل باور است.

۸. قابی که دور چشمی در خانه مونیکا نصب شده در طراحی اولیه وجود نداشت. عکس پدر و مادر مونیکا در این قاب قرار داشته است اما این قاب عکس می شکند. طراح صحنه قاب را روی سوراخ در تست می کند و تهیه کنندگان قرار داشتن قاب را در این مکان تایید می کنند.

۹. شخصیت اولیه چندلر با نقشی که او بازی می کند کاملا متفاوت است. کارگردان سریال پس از مشاهده استعداد متیو پری (Matthew Perry) به او اجازه می دهد تا شخصیتی نزدیک به شخصیت واقعی خود را در سریال بازی کند.

۱۰. شخصیت راس به صورت اختصاصی برای دیوید شویمر (David Schwimmer) نوشته شده است. شویمر تنها بازیگر از ۶ بازیگر اصلی است که پیش از نوشتن سریال به لیست بازیگران اضافه شده بود.

۱۵ حقیقت جالب در مورد سریال دوستان که از آنها بی خبرید

۱۱. لیسا کودرو (Lisa Kudrow) در زندگی واقعی از نواختن گیتار متنفر است.

۱۲. تمامی قسمت های فرندز به جز صحنه هایی که داستان را لو می دهند در برابر تماشاگران فیلم برداری شده است. به طور متوسط ضبط هر قسمت از سریال ۱۸ تا ۳۶ ساعت به طول انجامیده است.

۱۳. متیو پری (Matthew Perry) تایید کرده است که فیلم برداری ۳ فصل از سریال دوستان را  به خاطر مصرف مواد مخدر به خوبی به یاد ندارد.

۱۴. در زمان حاملگی فیبی، لیسا کودرو در واقعیت هم حامله بود هرچند مسئولین گریم سریال دوستان مجبور شدند برای افزایش اندازه شکم لیسا از پدینگ استفاده کنند.

۱۵. متیو پری هنوز هم کاتلین ترنر (Kathleen Turner) را پدر صدا می کند. ترنز زنی بود که نقش پدر چندلر را در سریال دوستان بازی می کرد.

[highlight highlightColor=”highlight-lightblue” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight]

سهیل بالینی

مؤسس و سردبیر مجله اینترنتی بخوانید بیش از ۱۰ سال است که به عنوان دبیر، نویسنده و روزنامه‌نگار در مجلات چاپی و اینترنتی کشور مانند همشهری، چلچراغ، طنز و کاریکاتور و... فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *