نروژ و ساخت اولین رستوران در زیر دریا

نگاهی به اولین رستوران زیر دریا در اروپا

اروپا از زیبایی‌های طبیعی و تاریخی زیادی بهره می برد؛ از برج ایفل در پاریس گرفته تا میدان مشهور شهر رم. با این حال شاید جای خالی مکانی برای مشاهده زیر دریا بدون نیاز به استفاده از امکانات غواصی در این قاره کوچک احساس می شد.

شرکت Snøhetta برای حل این کمبود رستورانی را در جنوب نروژ راه اندازی کرده که به مشتریان‌اش اجازه می دهد تا از زیبایی های زیر دریا لذت ببرند. تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید تنها فاز یک این پروژه است و قرار است در ادامه این رستوران تغییرات زیادی را شاهد باشد و البته به جذابیت های دریایی آن افزوده شود.


نگاهی به اولین رستوران زیر دریا در اروپا نگاهی به اولین رستوران زیر دریا در اروپا نگاهی به اولین رستوران زیر دریا در اروپا نگاهی به اولین رستوران زیر دریا در اروپا نگاهی به اولین رستوران زیر دریا در اروپا نگاهی به اولین رستوران زیر دریا در اروپا

[highlight highlightColor=”highlight-teal” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight] [highlight highlightColor=”highlight-red” ]boredpanda.com[/highlight]

به این مطلب امتیاز بدهید...

0 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط سامان بالینی

مؤسس، مدیر و کارشناس سخت افزاری تیم نویسندگی بخوانید، دیدگاهی منظبط و دقیق به مسائل سخت افزاری و بررسی تخصصی گجت های موجود دارد. وی علاوه بر دنیای تکنولوژی و فناوری با خودرو و بازی های کامپیوتری آشنایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *