به مناسبت پخش فصل دوم سریال مشت آهنین

2

مجله اینترنتی بخوانید←   احتمالا شما هم از طرفداران دنیای سینمایی مارول هستید و بدون شک با کاراکتر آیرون فیست یا همان مشت آهنین خودمان آشنایی دارید. اگر شما هم مثل من با دیدن فصل اول سریال مشت آهنین نا امید شده اید، باید به شما بگویم که تمامی تلاش سازندگان این سریال بر این بوده تا یک فصل اول بیخود را جبران کنند.

در فصل دوم که امروز منتشر شد، دنی رند بیشتر از فصل پیش با آدم بد های داستان مبارزه خواهد کرد. چیزی که از همان صحنه های اول مبارزه مشخص است، این است که دست‌اندرکاران سریال مشت آهنین، زمان بیشتری را برای طراحی و اجرای صحنه های جنگی اختصاص داده اند.

به مناسبت پخش فصل دوم سریال مشت آهنینالبته من این مقاله را وقتی در حال تماشای قسمت ششم فصل دوم بودم، نوشته ام و تا اینجای کار باید به شما بگویم که شخصیت دنی در فصل دوم بسیار جدی تر شده است و آن سادگی و حتی بلاهت فصل اول را به همراه خود ندارد.

شخصیت های منفی داستان هم همانطور که از قسمت پایانی فصل پیش بر می آمد تغییر کرده اند و جسیکا استروپ (بازیگر مورد علاقه من در سریال مشت آهنین) این بار نقش جوی را به عنوان یک کاراکتر منفی بازی خواهد کرد. از طرف دیگر، برادر جوی؛ وارد، این بار قصد دارد تا اشتباهات گذشته اش را جبران کند.

به مناسبت پخش فصل دوم سریال مشت آهنینتمامی داستان البته به دنی رند اختصاص ندارد و شما باز هم دقایق بسیار زیادی را با کالین وینگ می گذرانید. شخصیت جدیدی به نام ماری هم به سریال اضافه شده که بهتر است خودتان با این کاراکتر آشنا شوید.

شش قسمت اول فصل دوم بدون شک از تمامی قسمت های فصل اول بهتر هستند. هرچند هنوز بسیاری از مبارزه ها از مشکلات فیلم برداری رنج می برند. سالها از ساخت فیلم های بروس لی و حتی ماتریکس گذشته است اما مشت آهنین هنوز نتوانسته حتی به کیفیت مبارزه ای این ساخته های کلاسیک نزدیک شود.

به مناسبت پخش فصل دوم سریال مشت آهنیندر هر صورت اگر به بازی جسیکا استروپ علاقه دارید، پیشنهاد می کنم فصل دوم سریال مشت آهنین را دانلود و مشاهده کنید. در غیر این صورت باید به شما بگویم که مشت آهنین حتی در فصل دوم هم به کیفیت سریال Daredevil نزدیک نمی شود. با این اوصاف این احتمالا آخرین فصلی است که کاراکتر دنی رند، یک سریال اختصاصی را در اختیار خواهد داشت.

پایان