آینه هوشمند ۱۵۰۰ دلاری هم به بازار آمد؛ آموزش زنده ورزش، روبروی شما!

1

مجله اینترنتی بخوانید←   اگر یک روز صبح از خواب بیدار شدید و تصمیم گرفتید ۲۰ میلیون از سرمایه خودتان را صرف خرید یک آینه هوشمند کنید؛ پیشنهاد می کنم این مقاله را تا پایان مطالعه کنید. البته ۲۰ میلیون اعلام شده در زمان نوشتن این مقاله محاسبه شده و شاید وقتی شما این موضوع را مطالعه می کنید، قیمت آینه هوشمند به ۳۰ میلیون هم رسیده باشد!

برنامه های ورزشی خیلی زیادی در دنیای اینترنت وجود دارد که البته هیچکدامشان نمی توانند با یک کلاس ورزش زنده و حضوری رقابت کنند. آینه هوشمند قصه ما اما قصد دارد این مشکل را حل کند و یک کلاس ورزش آنلاین را در خانه و روبروی شما قرار دهد.

این آینه عجیب و غریب البته در نگاه اول شبیه یک آینه معمولی است اما وقتی روشن شود یک ال سی دی و یک اسپیکر استریو را در خود جا داده است. اینکه چه چیزی در آینه نمایش داده شود به خود شما بستگی دارد.

یکی از امکانات آینه هوشمند در این است که می تواند شما را به یک کلاس ورزش آنلاین و زنده منتقل کند. با این روش شما روبروی یک استاد واقعی قرار می گیرید و می توانید به راحتی به ورزش کردن بپردازید. البته این موضوع را در نظر بگیرید که در ایران با مبلغ ۲۰ میلیون تومان می توانید یک مربی ورزشی اختصاصی استخدام کنید و با هم در مقابل آینه معمولی خانه‌‌تان ورزش کنید!

از دیگر توانایی های این آینه خاص می توان به بررسی شرایط جسمانی ورزشکار اشاره کرد که البته این موضوع هم به راحتی با یک دستبند ۱۰ دلاری سلامتی در دسترس خواهد بود. به هر حال بعد از توضیحات ما اگر هنوز هم به این آینه ۲۰ میلیون تومانی علاقه دارید، پیشنهاد می کنم تصاویر پیش رو را با دقت ببینید.

آینه هوشمند آینه هوشمند آینه هوشمند آینه هوشمند آینه هوشمندآینه هوشمند

پایان