تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند

تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند

نوردهی طولانی (Long Exposure) در عکاسی برای ثبت تصویر از عناصری که بازتاب کمتری داشته و در تاریکی قرار دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این نوع عکاسی شاتر زمان درازی را باز بوده و نور وارد دوربین شده و سطح حساس عکاسی را ثبت کامل یک عکسبرداری تحت تاثیر قرار می‌دهد.

با این حال با پیشرفت عکاسی، هنرمندان به این نتیجه رسیده‌اند که با استفاده از این فناوری می‌توانند تصاویری باورنکردنی را ایجاد کنند. تصاویری که علاقه‌مندان به عکاسی را شگفت‌زده خواهد‌ کرد.

تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند تصاویری فوق‌العاده که با تکنیک Long Exposure ثبت شده‌اند

[highlight highlightColor=”highlight-teal” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight]

به این مطلب امتیاز بدهید...

0 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط سامان بالینی

مؤسس، مدیر و کارشناس سخت افزاری تیم نویسندگی بخوانید، دیدگاهی منظبط و دقیق به مسائل سخت افزاری و بررسی تخصصی گجت های موجود دارد. وی علاوه بر دنیای تکنولوژی و فناوری با خودرو و بازی های کامپیوتری آشنایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *