همسر چستر بنینگتون: چگونه به زندگی برگردم؟

همسر چستر بنینگتون: چگونه به زندگی برگردم؟

تالیندا بنینگتون همسر خواننده مشهور و فقید گروه لینکین پارک نامه‌ای کوتاه را به مجله رولینگ استون فرستاده که در ادامه به آن می‌پردازیم.

“هفته پیش من نیمه گمشده‌ام را از دست دادم و فرزندانم قهرمان زندگی‌شان را… تمامی مدت زندگی مشترک ما مانند یک رویا بود که در پایان تبدیل به یک تراژدی شکسپیر گونه شد. چگونه به زندگی برگردم؟ چگونه تکه تکه های روحم را از روی زمین جمع کنم؟ تنها چیزی که برایم باقی مانده فرزندانم است. می خواهم از همه طرفداران تشکر کنم و بگویم که عشقشان را درک می کنم. می دانم که شما هم عزیزی را از دست داده‌اید. می‌دانم که با هم یاد خاطره او را زنده نگه خواهیم داشت. چستر فوق‌العاده باهوش بود و صدایی شبیه به فرشتگان داشت. اما امروز او جدا از دردهای همیشگی‌اش در قلب خود برای ما خواهد خواند. خداوند همه ما را رحمت کند و به ما یاری کند تا در هنگام درد در کنار همدیگر باشیم. این همان چیزی است که چستر از ما می‌خواست. با آرامش بخواب… عشق من.”

چستر بنینگتون تنها چند روز پیش از اعلام تور جهانی لینکین پارک در خانه خود درگذشت. خودکشی وی به یکی از جنجالی ترین اخبار روز جهان تبدیل شده.

[highlight highlightColor=”highlight-lightblue” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight]

به این مطلب امتیاز بدهید...

0 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط سامان بالینی

مؤسس، مدیر و کارشناس سخت افزاری تیم نویسندگی بخوانید، دیدگاهی منظبط و دقیق به مسائل سخت افزاری و بررسی تخصصی گجت های موجود دارد. وی علاوه بر دنیای تکنولوژی و فناوری با خودرو و بازی های کامپیوتری آشنایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *