نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ

نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ

جمعیت ۷.۵ میلیونی هنگ کنگ در فضایی بسیار فشرده در کنار هم زندگی می‌کنند و همین موضوع باعث شده تا این کشور به گرانترین کشور جهان از نظر املاک تبدیل شود. سازمان ملل بارها و بارها وضعیت ناگوار زندگی در اتاقک‌های کوچک هنگ کنگ را محکوم کرده اما از نظر مردم راهی جز اجاره و زندگی در چنین اتاقک‌هایی وجود ندارد.

خواب، پخت پز و سرویس بهداشتی همه و همه در اتاقک‌هایی حداکثر ۱۲ متری و در کنار هم اتفاق می‌افتد. یک اتاق ۵ متر مربعی در هنگ کنگ ماهیانه حدود ۳۰۰ دلار هزینه در بر خواهد داشت. در ادامه شاهد تصاویری خواهیم بود از یک زندگی معمولی در هنگ کنگ.

نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ نگاهی به زندگی در اتاقک های کوچک هنگ کنگ

[highlight highlightColor=”highlight-teal” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight] [highlight highlightColor=”highlight-lightblue” ]BoredPanda.com[/highlight]

Written by آنالیلیا الله‌وردیان

خبرنگار و کارشناس گردشگری مجله اینترنتی بخوانید دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل است و در مقطع دکترا در رشته خبرنگاری مشغول به تحصیل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *