مرگ رابرت مایلز؛ بچه ها دیگر نمی رقصند

مرگ رابرت مایلز ؛ بچه‌ها دیگر نمی‌رقصند

شاید اگر مثل من متولد دهه ۸۰ میلادی باشید، نام رابرت مایلز (Robert Miles) برای شما بسیار آشنا باشد. بدون شک موسیقی ترنس بدون رابرت مایلز هیچ‌گاه به جایگاه فعلی خود نمی‌رسید. این هنرمند افسانه‌ای موسیقی الکترونیک و ترنس به طرز باورنکردنی درگذشت تا علاقه‌مندان خود را در شوک فرو ببرد.

آهنگ بچه‌ها (Children) مشهورترین ساخته مایلز است که سال‌هاست در برنامه‌های ورزشی صدا و سیما استفاده می‌شود. این آهنگ بعدها در آلبوم سرزمین رؤیا که مشهورترین آلبوم رابرت مایلز است منتشر شد.

مایلز مدت‌هاست که ساکن جزیره ایبیزا در اسپانیا است و به نظر می‌رسد چند ماه گذشته را در همین جزیره مشغول مبارزه با بیماری سرطان بوده است. رابرت مایلز در روزهای پیش از بیماری خبر از ارائه آلبومی جدید داده بود که متأسفانه هیچ‌گاه به مراحل ساخت نرسید.

دوست داران موسیقی و علاقه‌مندان هنر در تمامی جهان غم و اندوه خود را از درگذشت ناگهانی این اسطوره موسیقی ترنس و الکترونیک نشان داده‌اند. زندگی و مرگ رابرت مایلز نیز مانند آثار موسیقی‌اش همه ما طرفداران هنر وی را شگفت زده کرده است.

[highlight highlightColor=”highlight-teal” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight]

به این مطلب امتیاز بدهید...

0 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط سهیل بالینی

مؤسس و سردبیر مجله اینترنتی بخوانید بیش از ۱۰ سال است که به عنوان دبیر، نویسنده و روزنامه‌نگار در مجلات چاپی و اینترنتی کشور مانند همشهری، چلچراغ، طنز و کاریکاتور و... فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *