پنج سریالی که طرفداران خاطرات خون‌آشام باید ببینند

پنج سریالی که طرفداران خاطرات خون‌آشام باید ببینند

سریال خاطرات خون‌آشام یا همان The Vampire Diaries ماه گذشته به پایان رسید. این سریال با همه خوبی‌ها و بدی‌هایش از محبوب‌ترین سریال‌های جهان به حساب می‌آید. با پایان خاطرات خون‌آشام بسیاری از طرفداران این سریال به دنبال جایگزین برای آن خواهند بود. در نتیجه در لیست زیر سریال‌هایی را معرفی می‌کنیم که حتماً مورد توجه طرفداران ومپایر دایریز قرار خواهند گرفت.


The Originals | اصیل‌هاThe Originals | اصیل‌هااصیل‌ها یک مجموعهٔ تلویزیونی آمریکایی ماوراءالطبیعه درام و یک اسپین-آف از سریال خاطرات خون‌آشام است که از ۳ اکتبر ۲۰۱۳ از شبکه سی دابلیو آغاز به پخش کرده است. این سریال بر اساس شخصیت‌های رمان خاطرات خون‌آشام ساخته شده است بنابراین تعدادی از بازیگرانی که در سریال خاطرات خون‌آشام ایفای نقش کرده‌اند مثل جوزف مورگان (کلاوس)، دنیل گیلیز (الایژا) و کلر هولت (ربکا) در سریال اصیل‌ها هم همان نقش‌ها را به عهده دارند. محور اصلی داستان خانواده مایکلسون، خون‌آشام‌های اصیل و اولین خون‌آشام‌های تاریخ است.


Supernatural | فراطبیعیSupernatural | فراطبیعیسوپرنچرال یک مجموعهٔ تلویزیونی درام ساخته شده توسط اریک کریپک و با بازیگری جرد پادالکی در نقش سم وینچستر، و جنسن اکلس در نقش دین وینچستر است. این دو برادرانی هستند که در سراسر کشور آمریکا شیاطین و دیگر شکل‌هایی از موجودات ماوراءالطبیعه را شکار می‌کنند که اغلب مردم اعتقادی به وجود آن‌ها ندارند. این مجموعه از سال ۲۰۰۵ پخش شده است.


True Blood | خون حقیقیTrue Blood | خون حقیقیخون حقیقی یک سری تلویزیونی درام آمریکایی است که توسط آلن بال تهیه شده است. این مجموعه برداشت آزادی از سری رمان‌های اسرار خون‌آشام جنوب است که توسط شارلین هریس نوشته شده و به شرح جزییات هم‌زیستی خون‌آشام‌ها و انسان‌ها در بن تمپز، شهر خیالی در ایالت لوئیزیانا، می‌پردازد. شخصیت اصلی داستان سوکی استک‌هاوس (آنا پاکوین) نام دارد، پیش‌خدمتی با قدرت تله‌پاتی که دل‌باخته خون‌آشامی به نام بیل کامپتون (استیون مویر) می‌شود.


Once Upon a Time | روزی روزگاریOnce Upon a Time | روزی روزگاریروزی روزگاری مجموعه تلویزیونی آمریکایی و یک درام خیالی است که پخش آن ۲۳ اکتبر ۲۰۱۱ از شبکه ای‌بی‌سی آغاز شد. داستان در شهر ساحلی غیرواقعی استوری بروک در ایالت مین رخ می‌دهد که ساکنان آن شخصیت‌های داستان‌های افسانه‌ای مختلف هستند، آن‌ها توسط نفرینی قدرتمند به دنیای واقعی آورده شده‌اند و خاطراتشان پاک شده است.


Pretty Little Liars | دروغ‌گوهای کوچولوPretty Little Liars | دروغ‌گوهای کوچولودروغ‌گوهای کوچولو که به اشتباه در زبان فارسی دروغ‌گوهای کوچک زیبا ترجمه شده، یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی در ژانر معمایی ساخته مرلین کینگ است. داستان این مجموعه از رمانی نوشته سارا شپرد اقتباس شده است. پخش این مجموعه از ۸ ژوئن ۲۰۱۰ از شبکه ای‌بی‌سی خانواده آغاز شده است. آلیسون، آریا، اسپنسر، امیلی و هانا بهترین دوست‌های یکدیگر هستند تا زمانی که آلیسون به شکل مرموزی ناپدید و در نهایت جسدش یک سال پس از ناپدید شدنش در خانه قدیمی او پیدا می‌شود. در حین تحقیقات برای قتل آلیسون دخترها پیغام‌های تهدید آمیزی دریافت می‌کنند. در این پیغام‌ها شخصی با نام «A» آنها را تهدید به فاش کردن رازهایشان می‌کند.

[highlight highlightColor=”highlight-blue” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight]

سهیل بالینی

مؤسس و سردبیر مجله اینترنتی بخوانید بیش از ۱۰ سال است که به عنوان دبیر، نویسنده و روزنامه‌نگار در مجلات چاپی و اینترنتی کشور مانند همشهری، چلچراغ، طنز و کاریکاتور و... فعالیت دارد.

One Comment

ارسال دیدگاه
  1. تمامی این فیلم واقعاااامسخره هستن وهیچ شباهتی باخاطرات خوناشام ندارن! خاطرات خوناشام کجااین چرت وپرتاکجا؟ البته ارجینال فوق العادست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *