نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای

نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای

یک نقاشی ساده پرتره وقت زیادی از نقاش می‌گیرد. کار وقتی سخت‌تر می‌شود که فقط از قلم‌های مونوکروم در نقاشی خودتان استفاده کنید. در حالت نقاش تلاش بسیار زیادی نیاز دارد تا یک نقاشی پرتره نزدیک به واقعیت را ارائه دهد.

هرکدام از این نقاشی‌ها تقریباً ۱۰۰ ساعت وقت آرینزه را می‌گیرند. شاید آرینزه استنلی را بتوان بهترین نقاش سبک هایپررئالیسم دنیا دانست. در ادامه شاهد هنر فوق‌العاده این نقاش خواهیم بود.

نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای نقاشی‌های پرتره و باورنکردنی آرینزه استنلی؛ نقاش نیجریه‌ای

[highlight highlightColor=”highlight-lightblue” ]مجله اینترنتی بخوانید[/highlight]

به این مطلب امتیاز بدهید...

0 امتیاز
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

نوشته شده توسط آنالیلیا الله‌وردیان

خبرنگار و کارشناس گردشگری مجله اینترنتی بخوانید دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل است و در مقطع دکترا در رشته خبرنگاری مشغول به تحصیل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *